(Lietuviškai)

Daugkartinės kapsulės tinkančios visiems DOLCE GUSTO kavos aparatams. Pagal gamintoją galima naudoti virš 50 kartų . O praktiškai tarnauja virš 100 kartų , tai priklauso nuo jūsų kruopštumo. (Visas kapsulės naudojimo aprašymas ir patarimai yra skyrelyje INSTRUKCIJOS).

Su šiomis kapsulėmis pasidarysite mėgstamus gėrimus naudojant maltą ar tirpią kavą , kondensuotą pieną , šokoladą , kakavą , arbatą , uogienę, medų . Nuo šiol galėsite daryti savo mėgstamą kavą susimalę kavos pupeles ar nusipirkę sumaltą kavą . Lengvai ir greitai pasidarysite arbatą, kavą su pienu , Latte ar cappuccino. Nuo šiol būsite laisvi , nepriklausomi nuo brangių kapsulių su kava ir galėsite eksperimentuoti , kol rasite savo mėgstamiausią skonį. Naudokite tik kokybišką kavą , nes jūsų pagamintos kavos skonis priklausys tik nuo to , kokią kavą naudojate.

Nuostabi dovana Dolce Gusto aparatų šeimininkams.

Pagaminta iš saugių ir perdirbamų medžiagų , prisideda prie gamtos tausojimo, nes  1 kapsulė atstoja 50 vienkartinių kapsulių.

Vienintelės daugkartinės kapsulės , kuros yra sertifikuotos ir turi Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos bandymo protokolus.

Ekonomiškas sprendimas. Puodelis kavos perkant gerą kavą jums kainuos apie 0,18€.

 

Showing all 2 results