Kapsulės paruošimas

Kapsulę įstatykite į aparatą taip, kad  dangtelio ir korpuso sujungimas būtų viršuje. Pirmą kartą per aparatą kapsulę praleiskite be kavos, su karštu vandeniu, tiesiog įstatykite tuščią kapsulę ir įjunkite aparatą.

Išimta kapsulė bus karšta, todėl būkite atsargūs. Nusausinkite kapsulės vidų ir pridėkite kavos. Pridėkite puse kapsulės kavos, gerai sutrambuokite nykščiu, arba štampu ar kitokiu daiktu. Pridėkite pilną kapsulę kavos ir vėl sutrambuokite, taip kol kapsulė bus pilna kavos. Nuvalykite kapsulės briauną nuo kavos likučių  ir gerai uždarykite dangtelį.  Kapsulė paruošta.

Patarimai: Jeigu kavą geriate ne vienas, geriausia turėti kelias kapsules, tuomet sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, galėsite visi kartu skanauti gardžią kavą ir bendrauti , o ne plušti prie kavos aparato su viena kapsule kol padarysite kelis kavos puodelius. Padarius kavą, norint padaryti sekantį kavos puodelį reikia išvalyti kapsulę, nusausinti ir vėl pakartoti procesą. Ką tik panaudota kapsulė bus karšta, reikia atsargiai po šaltu kranu pakišus atidaryti dangtelį ir šaukšteliu pašalinti kavos tirščius. Kavos likučius iš Filtrų išplausite po kranu pakrapštę šaukšteliu, nusausinkite ir vėl galite ruošti kavą. Jei neskubate, kapsulę palikite kad atauštų ir bet kada išvalysite.

Jeigu malate pupeles, tai malkite smulkiai. Naudokite espresso maltą kavą. Naudokite tik kokybišką espresso kavą, netaupykite, nes jūs daug sutaupėte pirkdami daugkartinę kapsulę  ir atminkite, kavos skonis priklausys tik nuo jūsų pasirinktos kavos. Mėgstantiems stiprią kavą pirkite stipriai skrudintą kavą. Pripratusiems gerti  daug kavos iš karto, išgelbės taip pat stipriau skrudintų pupelių  kava, nes ji yra stipri ir išeis daugiau kavos arba naudokite 2 kapsules. Galite naudoti ir tirpią kavą, kakavą, šokoladą  ir arbatą, uogienę, medų. Arbata geriau smulki arba susmulkinkite.

Latte pasidarysite išsiplakę pašildytą pieną su  mikseriu kiaušiniams plakti arba specialiu pieno putų plakikliu. Įpilkite paruoštą pieną daugiau kaip puse latte puodelio ir ant viršaus kavos iš aparato. Gausis nuostabi sluoksniuota latte su didele pieno puta. Galite naudoti su kapsule pieno miltelius ar sojų miltelius jei nepernešate laktozės. Taip pat galite įdėti kondensuotą pieną, tik šie variantai bus be putos. Paskaninti latte ar cappuccino galite sirupais, arba tirpia  kava su karamele, gaunasi nuostabi aromatinga latte.

Su daugkartinėmis kapsulėmis jūs esate laisvi ir  nebijokite ieškoti, maišyti, eksperimentuoti, kol atrasite savo geriausią skonį.  Skanios jums kavos…..

Pagaminta iš saugių medžiagų. Korpusas – iš polipropileno, tai medžiaga naudojama maisto pramonėje ir medicinoje, atsparus karštoms temperatūroms. Filtrai – nerūdijantis plienas skirtas maisto pramonei. Raudonas žiedelis – silikonas, atsparus karščiui, naudojamas maisto pramonėje.

Vienintelės daugkartinės kapsulės , kuros yra sertifikuotos ir turi Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos bandymo protokolus.