Paruošimas

Daugkartinę kapsulę visada dėkite į aparato stalčių tik vienoje padėtyje. Įstatymas orentuojantis pagal silikono sujungimą su silikono dangteliu ir silikono korpusu. Sujungimas turi žiūrėti į jus simetriškai (paspauskite paveiksliuką brėžinys) Ant aparato stalčiaus padarykite nedidelę žymę , kad lengviau būtų oreantuotis (Pvz: su peiliu padarykite mažą žymę). Pirmą kartą, teisingai įstatę tuščią kapsulę, nuleisdami aparato svirtį pradursite kapsulę ,tuomet praleiskite karštą vandenį. Po to išėmę kapsulę (atsargiai karšta) skylutę padidinsite storesne adata arba balto filtro galiuku. Pridėkite kapsulę kavos, prispauskite, papresuokite baltu filtru ir uždenkite silikoninį dangtelį. Kapsulė paruošta.

Teisingai įdėkite į aparato stalčių. Jei kava nebėga, patikrinkite ar teisingai stovi kapsulė , ar nepasisuko iš savo vietos. Per laiką skylutė badysis, didės, todėl po 50-100 kavos puodelių kapsulę reikės keisti, nes nutekės slėgis ir kava nebus ruošiama kokybiškai. Kapsulės panaudojimo skaičius priklauso nuo jūsų kruopštumo.

Į kapsulę kavos  telpa 4-5 arbatiniai šaukšteliai. Kapsulės apačioje turi būti metalinis filtras, įdėkite kavos, papresuokite, nušluostykite kapsulės briauną nuo kavos likučių, uždėkite baltą filtrą su smaigaliuku į viršų ir gerai uždarykite dangtelį.  Kapsulė paruošta.

dg_instrukcijos

Patarimai: Jeigu kavą geriate ne vienas, geriausia turėti kelias kapsules, nepamirškite ir svečius, tuomet sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, galėsite visi kartu skanauti gardžią kavą ir bendrauti , o ne plušti prie kavos aparato su viena kapsule kol padarysite kelis kavos puodelius.  Padarius kavą, norint padaryti sekantį kavos puodelį reikia išvalyti kapsulę, nusausinti ir vėl pakartoti procesą. Ką tik panaudota kapsulė bus karšta, reikia atsargiai po šaltu kranu pakišus atidaryti dangtelį ir šaukšteliu pašalinti kavos tirščius. Filtrus išplauti patrynus šepetėliu, nusausinti ir vėl galite ruošti kavą. Jei neskubate, kapsulę palikite kad atauštų ir bet kada išvalysite.

Jeigu malate pupeles, tai malkite smulkiai, stambiai netiks. Tiesiog paeksperimentuokite , kol rasite viduriuką. Jei pirksite jau sumaltą kavą, pirkite gerą kavą, netaupykite ant kavos, nes jūs jau daug sutaupėte nusipirkę daugkartines kapsules . Pirkite smulkią kavą, pigios kavos sumaltos stambiai ir jos skirtos plikymui. Galite naudoti ir tirpią kavą  ir kakavą ir arbatą. Arbata geriau smulkesnė  arba susmulkinkite. Jei per kapsulę bėgant greit pasirodo vanduo, reiškia nusipirkote pigią kavą, kurios malimas yra stambus ir ji skirta plikymui.  Jeigu sunkiai bėga kava per kapsulę, reiškia kad kavos malimas yra labai smulkus arba blogai įstatėte kapsulę į stalčių arba nepadidinote skylutės silikone, arba reikia keisti kapsulę. Senos kapsulės neišmeskite, ji pravers daryti gėrimus su kondensuotu pienu, pieno milteliais, uogiene, medumi, kas nereikalauja didelio spaudimo.

Kava su pienu. Ryte visiems skubant, pats greičiausias ir skaniausias būdas – kapsulė kavos, o kita kapsulė kondensuoto pieno. Paleiskite daugiau kaip puse puodelio kapsulę su kondensuotu pienu, po to kavos. Kitas būdas – pasišildykit pieną ir užpilkite kapsulę kavos. Galite naudoti ir pieno miltelius ar sojų miltelius jei nepernešate laktozės. Šie variantai be putų.

Latte pasidarysite išsiplakę pašildytą pieną su  mikseriu kiaušiniams plakti arba specialiu pieno  plakikliu. Įpilkite paruoštą pieną daugiau kaip puse latte puodelio ir ant viršaus kavos iš aparato. Gausis nuostabi sluoksniuota latte su didele pieno puta. Pats greičiausias ir skaniausias būdas pasigaminti skanią Latte kavą yra nusipirkti šioje parduotuvėje pieno latte kapsulę. Kam patinka aromatinga Latte, galite pasirinkti Pieno Latte kapsulę su karamele. Visada laikykitės eiliškumo..pirma paleiskite pieno kapsulę daugiau kaip puse puodelio (du tretčdaliai) ir po to kavos kapsulę. Tuomet gausis sluoksniuota Latte . Gatavos pieno kapsulės yra jau pasaldintos, todėl nereikės maišyti ir nesugadinsite nei sluoksnių nei putos.

Su daugkartinėmis kapsulėmis jūs esate laisvi ir  nebijokite ieškoti, maišyti, eksperimentuoti, kol atrasite savo geriausią skonį.  Pagaminta iš saugių medžiagų. Korpusas ir viršutinis filtras iš  polipropileno, tai medžiaga naudojama maisto pramonėje ir medicinoje, atsparus karščiui. Apatinis filtras – nerūdijantis plienas skirtas maisto pramonei. Raudonas dangtelis ir užmautas ant korpuso – silikonas, atsparus karščiui, naudojamas maisto pramonėje.

Vienintelės daugkartinės kapsulės , kuros yra sertifikuotos ir turi Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos bandymo protokolus.